smkdpk.com
April 17, 2014, 02:56:19 AM *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News: Sekiranya anda terlupa password untuk forum ini, sila hantar email kepada pihak kami. Sila mencatat Username semasa penghantaran email untuk memudahkan Webmaster mengemaskinikan database forum ini. Pihak SMKDPK akan menghantar satu password baru kepada anda. Email : smkdpk@gmail.com
 
   Home   Help Search Calendar Members Login Register  
Pages: [1]   Go Down
  Print  
Author Topic: Aktiviti Bulan Sains & Matematik Tahun 2008  (Read 2855 times)
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
Malcolm Smyth
Degree (100-249 posts)
***
Offline Offline

Posts: 105



Email
« on: June 10, 2008, 12:54:13 PM »

Tempoh
10 Jun 2008 sehingga 01 Julai 2008

Aktiviti:

10/06/2008
Simulasi Robotik (Menengah Rendah dan Atas) - Tindakan C.Kanyan & C.Dyg Hironi
...GAMBAR...

11/06/2008
Melukis poster (Menengah rendah & atas) - Tindakan C.Norazlina
...GAMBAR...

12/06/2008
Mesyuarat Bidang Sains dan Matematik - Tindakan Semua guru Sains dan Matematik

16/06/2008
Kuiz bertulis Sains (Menengah rendah & atas) - Tindakan C.Shirley Goh & Semua guru sains
...GAMBAR...

17/06/2008
Kuiz Bertulis Matematik (Menengah rendah & atas) - Tindakan C.Shirley Goh & semua guru matematik
...GAMBAR...

18/06/2008
Solar Cooker (Mnengah rendah & atas) - Tindakan C.Amir Marzuki

19/06/2008
Eksperimen Sains - Tindakan C.Lim Tsuey Shya & Semua guru sains
...GAMBAR...

23/06/2008
Roket Air - Tindakan C.Mohd Hisham & C.Anggat Unding
...GAMBAR...

24/06/2008
Eksplorasi Sains & Matematik - Tindakan C.Adaviah bt.Alias
...GAMBAR...

25/06/2008
Kuiz Lisan Sains (Menengah rendah & atas) - Tindakan C.Shirley Goh & Semua guru sains
...GAMBAR...

26/06/2008
Kuiz Lisan Matematik (Menengah rendah & atas) - Tindakan C.Shirley Goh & Semua guru matematik
...GAMBAR...

Sekian Terima Kasih,
Harap Maklum.     




Logged

-FEEL IT-
Malcolm Smyth
Degree (100-249 posts)
***
Offline Offline

Posts: 105



Email
« Reply #1 on: July 02, 2008, 09:07:46 AM »

Keputusan Aktiviti yang dipertandingkan dalam Bulan Sains dan Matematik 2008

1.   Pertandingan Melukis Poster
a.   Menengah Atas
Johan:
Priska Bulau 4A JB
Naib Johan:
Rayily Ladi ak Mambi 4sn2 SM
Tempat ke-3:
Freddy ak Duard 4sn1 SM

b.   Menengah Rendah


Johan:
Elixter Empin ak Brown 3B SM
Naib Johan:
Bibiana Morse ak Jerry 3B PA
Tempat ke-3:
Alexson Mujah 3B JB

2.   Pertandingan Sudoku
a.      Menengah Atas

Johan:
Elsie ak Robin 6A1 L
Naib Johan:
Ensangai ak Idie 4A PA
Tempat ke-3:
Maria ak Buban 6A3 SM

b.    Menengah Rendah

Johan:
Dayang Siti Herdawati 2A JB
Naib Johan:
Radha Minda Umang 3C JB
Tempat ke-3:
Rozalia Ida 2A PA

3.   Pertandingan Roket Air Menengah Atas

Johan:Linggir
Steward Lasa  6A1   
Linggir Bundan ak Imai    6A1   
         
Naib Johan:Linggir
Audreez ak Majah 1B   
Edward Mengga ak Nyalau 1C   
         
Tempat ke-3:James Brooke
Singka ak Bagili 6A1   
Clement ak Antas 6A2   

4.   Pertandingan Eksplorasi Sains dan Matematik

Johan:Linggir 
Sylvester Jelani 1B   
Jesiana ak Umpur 2A   
James Leom ak Dugun 3B   
Anderson ak James 5sn1   
Frederick Jutie ak Andin 5sn1
           
Naib Johan:James Brooke
Prisilla ak William Reggie 1A
Shanty ak Incham 2B
Radha Minda Umang 3C   
Renjap ak Ramping 4A   
Sandra Sendi ak Jiram 5sn2   

Tempat ke-3:Rentap   
Syrianie Dian 1A   
Lawrence Lim 2C   
Khair Azran 3A   
Anna ak Serinyih 4A   
Renyiang ak Betie 5A

5.   Kuiz Sains

Johan:Linggir   
Lindan ak Barandak 1A   
Jesiana ak Umpor 2A   
Jerry Sumok ak Walter Kidang 3A   
Aspharedah ak Musit 4sn1   
Isaiah Kedu ak Nicholas Igam 5sn2   

Naib Johan:Patinggi Ali
Felicia Dora ak Danu 1B   
Marlia ak Nyandang 2A   
Delilah Maya ak Marthew 3B   
Amylia Tida ak Baba 4sn1   
Alicesia Nain ak Andrew Puang 5A   

Tempat ke-3:Rentap   
Salbiyah binti Sumaryanto 1A   
Sheena Anne ak Barat 2A   
Chang ak Tadong   3B   
Edona ak Rinjap 4sn1   
Empina ak Jabang 5sn1

6.   Kuiz Matematik

Johan:James Brooke
Asmah binti Senja 1A   
Dyg Siti Herdawati 2A   
Alexsion ak Kadir 3B   
Joseph Kudi ak Timban 4sn1   
Getrude ak Igang 5sn1   

Naib Johan:Rentap   
Noami Oja ak Bungguh 1A   
Frescilla ak Manggie 2A   
Cecilia Lawas ak Sleong 3B   
Rita Jelai ak Johnson 4sn1   
Lin Cherida 5sn2   

Tempat ke-3:Linggir   
Jennifer ak Denggu 1B   
Jesiana ak Umpor 2A   
Dyg Siti Khalidah 3A   
Jelenie ak Pana   4sn2   
Lavinda ak Ningkan 5sn2   

Sekian Terima Kasih,
Harap Maklum.

There are 1 attachment(s) in this post which you cannot view or download
Keputusan Aktiviti Bulan Sains&Math.doc
Logged

-FEEL IT-
Pages: [1]   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!