smkdpk.com
September 22, 2014, 06:13:15 PM *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News: Untuk melihat koleksi gambar aktiviti-aktiviti SMK Datuk Patinggi Kedit, Betong, sila klik di bawah untuk melihatnya http://www.smkdpk.com/album/
 
   Home   Help Search Calendar Members Login Register  
Pages: [1]   Go Down
  Print  
Author Topic: Aktiviti Bulan Sains & Matematik Tahun 2008  (Read 2960 times)
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
Malcolm Smyth
Degree (100-249 posts)
***
Offline Offline

Posts: 105



Email
« on: June 10, 2008, 12:54:13 PM »

Tempoh
10 Jun 2008 sehingga 01 Julai 2008

Aktiviti:

10/06/2008
Simulasi Robotik (Menengah Rendah dan Atas) - Tindakan C.Kanyan & C.Dyg Hironi
...GAMBAR...

11/06/2008
Melukis poster (Menengah rendah & atas) - Tindakan C.Norazlina
...GAMBAR...

12/06/2008
Mesyuarat Bidang Sains dan Matematik - Tindakan Semua guru Sains dan Matematik

16/06/2008
Kuiz bertulis Sains (Menengah rendah & atas) - Tindakan C.Shirley Goh & Semua guru sains
...GAMBAR...

17/06/2008
Kuiz Bertulis Matematik (Menengah rendah & atas) - Tindakan C.Shirley Goh & semua guru matematik
...GAMBAR...

18/06/2008
Solar Cooker (Mnengah rendah & atas) - Tindakan C.Amir Marzuki

19/06/2008
Eksperimen Sains - Tindakan C.Lim Tsuey Shya & Semua guru sains
...GAMBAR...

23/06/2008
Roket Air - Tindakan C.Mohd Hisham & C.Anggat Unding
...GAMBAR...

24/06/2008
Eksplorasi Sains & Matematik - Tindakan C.Adaviah bt.Alias
...GAMBAR...

25/06/2008
Kuiz Lisan Sains (Menengah rendah & atas) - Tindakan C.Shirley Goh & Semua guru sains
...GAMBAR...

26/06/2008
Kuiz Lisan Matematik (Menengah rendah & atas) - Tindakan C.Shirley Goh & Semua guru matematik
...GAMBAR...

Sekian Terima Kasih,
Harap Maklum.     




Logged

-FEEL IT-
Malcolm Smyth
Degree (100-249 posts)
***
Offline Offline

Posts: 105



Email
« Reply #1 on: July 02, 2008, 09:07:46 AM »

Keputusan Aktiviti yang dipertandingkan dalam Bulan Sains dan Matematik 2008

1.   Pertandingan Melukis Poster
a.   Menengah Atas
Johan:
Priska Bulau 4A JB
Naib Johan:
Rayily Ladi ak Mambi 4sn2 SM
Tempat ke-3:
Freddy ak Duard 4sn1 SM

b.   Menengah Rendah


Johan:
Elixter Empin ak Brown 3B SM
Naib Johan:
Bibiana Morse ak Jerry 3B PA
Tempat ke-3:
Alexson Mujah 3B JB

2.   Pertandingan Sudoku
a.      Menengah Atas

Johan:
Elsie ak Robin 6A1 L
Naib Johan:
Ensangai ak Idie 4A PA
Tempat ke-3:
Maria ak Buban 6A3 SM

b.    Menengah Rendah

Johan:
Dayang Siti Herdawati 2A JB
Naib Johan:
Radha Minda Umang 3C JB
Tempat ke-3:
Rozalia Ida 2A PA

3.   Pertandingan Roket Air Menengah Atas

Johan:Linggir
Steward Lasa  6A1   
Linggir Bundan ak Imai    6A1   
         
Naib Johan:Linggir
Audreez ak Majah 1B   
Edward Mengga ak Nyalau 1C   
         
Tempat ke-3:James Brooke
Singka ak Bagili 6A1   
Clement ak Antas 6A2   

4.   Pertandingan Eksplorasi Sains dan Matematik

Johan:Linggir 
Sylvester Jelani 1B   
Jesiana ak Umpur 2A   
James Leom ak Dugun 3B   
Anderson ak James 5sn1   
Frederick Jutie ak Andin 5sn1
           
Naib Johan:James Brooke
Prisilla ak William Reggie 1A
Shanty ak Incham 2B
Radha Minda Umang 3C   
Renjap ak Ramping 4A   
Sandra Sendi ak Jiram 5sn2   

Tempat ke-3:Rentap   
Syrianie Dian 1A   
Lawrence Lim 2C   
Khair Azran 3A   
Anna ak Serinyih 4A   
Renyiang ak Betie 5A

5.   Kuiz Sains

Johan:Linggir   
Lindan ak Barandak 1A   
Jesiana ak Umpor 2A   
Jerry Sumok ak Walter Kidang 3A   
Aspharedah ak Musit 4sn1   
Isaiah Kedu ak Nicholas Igam 5sn2   

Naib Johan:Patinggi Ali
Felicia Dora ak Danu 1B   
Marlia ak Nyandang 2A   
Delilah Maya ak Marthew 3B   
Amylia Tida ak Baba 4sn1   
Alicesia Nain ak Andrew Puang 5A   

Tempat ke-3:Rentap   
Salbiyah binti Sumaryanto 1A   
Sheena Anne ak Barat 2A   
Chang ak Tadong   3B   
Edona ak Rinjap 4sn1   
Empina ak Jabang 5sn1

6.   Kuiz Matematik

Johan:James Brooke
Asmah binti Senja 1A   
Dyg Siti Herdawati 2A   
Alexsion ak Kadir 3B   
Joseph Kudi ak Timban 4sn1   
Getrude ak Igang 5sn1   

Naib Johan:Rentap   
Noami Oja ak Bungguh 1A   
Frescilla ak Manggie 2A   
Cecilia Lawas ak Sleong 3B   
Rita Jelai ak Johnson 4sn1   
Lin Cherida 5sn2   

Tempat ke-3:Linggir   
Jennifer ak Denggu 1B   
Jesiana ak Umpor 2A   
Dyg Siti Khalidah 3A   
Jelenie ak Pana   4sn2   
Lavinda ak Ningkan 5sn2   

Sekian Terima Kasih,
Harap Maklum.

There are 1 attachment(s) in this post which you cannot view or download
Keputusan Aktiviti Bulan Sains&Math.doc
Logged

-FEEL IT-
Pages: [1]   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!